O Flatice

Jak to všechno začalo?

Jsem grafik a rád navrhuji. Ať už to jsou webové stránky, vizitky a nebo jiné tiskoviny. Většinu dělám jen tak podle sebe a prodávám je v zahraničních fotobankách nebo klientům na zakázku. Vždy jsem ale chtěl mít nějaký vlastní e-shop a v něm prodávat vlastní produkty. Tímto webem si tedy plním svůj sen.

Petr Václavek - autor dubánků i eshopu Flatika

Potisk trik není nic originálního (vím to moc dobře, protože při hledání vhodného názvu a volné domény jsem narazil na nespočet konkurentů), ani na tom snad nejde zbohatnout (provize z prodeje trička jsou v řádu několika desetikorun). To všechno vím a nevadí mi to, protože mě to baví. Nad některými motivy jsem strávil klidně deset a více hodin mravenčí práce, která se mi asi nikdy nezaplatí, ale na konci procesu je triko, které se mi líbí a přesně o to mi jde.

Kdo je autorem?

Autorem všech grafických návrhů (a stejně tak celého webu) jsem já – Petr Václavek. Více si o mně můžete přečíst na mém osobním blogu.

Kdo trika tiskne?

Protože jsem grafik, baví mě hlavně navrhování a trochu taky marketing, tisk jsem přenechal profesionálům – starají se o něj kluci z Westprintu.

A co dubánci?

Dubánci vznikli tak nějak mimochodem – nejprve to byla zábava pro děti a pak už spíše zábava pro mě. Baví mě dodnes a pořád lepím a vymýšlím nové potvůrky… ale o nich si můžete více přečíst na jejich vlastním webu.

Provozovatel eshopu Flatika

Smartpixels s.r.o
Smržovská 828, Praha 9 Klánovice, 190 14
IČ: 248 53 984
Firma je zapsána pod č.j. C 201085 vedená u Městského soudu v Praze