O Flatice

Jak to všechno začalo?

Jsem grafik a rád navrhuji. Ať už to jsou webové stránky, vizitky a nebo jiné tiskoviny. Většinu dělám jen tak podle sebe a prodávám je v zahraničních fotobankách nebo klientům na zakázku. Vždy jsem ale chtěl mít nějaký vlastní e-shop a v něm nabízet vlastní produkty. Tímto webem si tedy plním svůj sen.

Petr Václavek - autor dubánků i eshopu Flatika

Potisk trik není nic originálního (vím to moc dobře, protože při hledání vhodného názvu a volné domény jsem narazil na nespočet konkurentů), ani na tom snad nejde zbohatnout (provize z prodeje trička jsou v řádu několika desetikorun). To všechno vím a nevadí mi to, protože mě to baví. Nad některými motivy jsem strávil klidně deset a více hodin mravenčí práce, která se mi asi nikdy nezaplatí, ale na konci procesu je triko, které se mi líbí a přesně o to mi jde.

Kdo je autorem?

Autorem všech grafických návrhů (a stejně tak celého webu) jsem já – Petr Václavek. Více si o mně můžete přečíst na mém osobním blogu.

Kdo trika tiskne?

Protože jsem grafik, baví mě hlavně navrhování a trochu taky marketing, tisk jsem přenechal profesionálům – starají se o něj kluci z Westprintu.

A co dubánci?

Dubánci vznikli tak nějak mimochodem – nejprve to byla zábava pro děti a pak už spíše zábava pro mě. Baví mě dodnes a pořád lepím a vymýšlím nové potvůrky… ale o nich si můžete více přečíst na jejich vlastním webu.

Provozovatel e-shopu Flatika

Smartpixels s.r.o
Smržovská 828, Praha 9 Klánovice, 190 14
(na tuto adresu prosím nic nezasílejte)
IČ: 248 53 984
Firma je zapsána pod č.j. C 201085 vedená u Městského soudu v Praze

Smartpixels s.r.o. (tedy já) pouze provozuje toto webové rozhraní (e-shop) a veškeré objednávky přeposílá do tiskárny Westprint (firma Eintopf s.r.o.), která je skutečným prodejcem.

Prodávající

Veškeré zboží prodává, řeší objednávky, reklamace a výměny triček (na tuto adresu prosím zasílejte zboží k reklamaci nebo k výměně)

Eintopf s.r.o.
Nerudova 50, 441 01 Podbořany
IČ: 02436736
DIČ: CZ02436736
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 37391
westprint.cz